O firmie

Naszą specjalizacją jest wykonywanie dociepleń i elewacji budynków jednorodzinnych, bliźniaczych oraz wielorodzinnych.

Wykonujemy również inne prace wykończeniowo – budowlane. na terenie całego kraju.

W ofercie posiadamy również budowę domów od podstaw. ( stan deweloperski, pod klucz)

Nie wymagamy zaliczek. Nasi klienci płacą za wykonaną już pracę, po uprzednim oficjalnym odbiorze  poszczególnego etapu prac.

Pracujemy w oparciu o  najlepsze materiały oferując jednocześnie wysoką jakość wykonywanych usług.
Posiadamy wyspecjalizowaną ekipę budowlano – remontową. . Posiadamy własny sprzęt budowlany: agregaty tynkarskie, średni sprzęt budowlany, elektronarzędzia, rusztowania, środki transportu. Kadra pracownicza posiada niezbędne  kwalifikacje zawodowe budowlane i wieloletnie doświadczenie w budownictwie.

Służymy fachową poradą techniczną w zakresie dociepleń  i elewacji budynków , jak również zachęcamy do korzystania z naszych usług. Bezpłatnie dokonujemy obmiarów budynku oraz przedstawiamy ofertę wykonania dostosowaną do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Wszystko to sprawia, że możemy Państwu zaoferować najwyższej jakości usługi, jak i materiały dociepleniowe poświadczone stosowną gwarancją, a przy wykonywaniu przez nas usług kierujemy się zasadą, że zadowolenie klienta jest naszym priorytetem.

Naszym priorytetem jest wysoka jakość usług po atrakcyjnych cenach, ponieważ polecenie naszej firmy przez Klienta, jest najlepszą możliwością reklamy.

Zapraszamy!